• ELEKTRO-PCAL
  • Michał Piotrowicz
  • ul. Lewandowskiego 4
  • 62-010 Pobiedziska
  • Kraj: Polska
  • Tel. Kom. 510-068-697
  • NIP: 777-269-48-22
  • Regon: 301199550
  • e-mail: kliknij i napisz...

Profesjonalne narzędzia firmy SalvationDATA

Profesjonalne narzędzia firmy Phyton

Profesjonalne narzędzia firmy ACE Laboratory

odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych odzyskiwanie danych

Narzędzia używane przez naszą firmę.

KOMORA LAMINARNA

Komora Laminarna typu FARMA FIL 2 z pionowym przepływem powietrza jest niezbędna przy pracy z otwartymi dyskami twardymi. Zapewnia ona 99,999% czystego powietrza przy dwustopniowym oczyszczaniu powietrza. Oczyszczone powietrze spełnia wymagania dla klasy czystości A. Komora FARMA FIL 2 posiada sterowanie mikroprocesorowe wraz z elektronicznym panelem kontrolno-sterującym zapewniającym wysoki komfort pracy. Używa się jej w momencie otwarcia dysku w celu wymiany głowic, czyszczenia talerzy lub przełożenia talerzy do sprawnej mechaniki dysku. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

PC3000 PCI

PC3000 PCI For Win to rewelacyjny kompleks hardware + software firmy ACE Laboratory. Specjalistyczną kartę wraz z dodatkami widzimy na zdjęciu. Karta PC3000 posiada dodatkowy moduł, który steruje zasilaniem dysku co umożliwia odzyskiwanie danych z trudnych przypadków. Sprzęt ten jest niezbędny dla odzyskiwania danych z dysków twardych, w których wystąpiła usterka strefy SA. Karta bardzo dobrze sprawdza się przy odzyskiwaniu danych w dyskach po wymianie głowic oraz przy odzyskiwaniu danych z dysków, w których pojawiły się bad sektory typu timeout. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

HD DOCTOR FOR SEAGATE, WESTERN DIGITAL, IBM, HITACHI, SAMSUNG, TOSHIBA, FUJITSU

HD Doctor For Seagate to profesjonalny kompleks hardware + software firmy SalvationDATA. HD Doctor to rewelacyjne urządzenie, które służy głównie do naprawy strefy serwisowej dysku Service Area (Firmware). Obsługuje wszystkie dyski firmy SEAGATE, WESTERN DIGITAL, IBM, HITACHI, SAMSUNG, TOSHIBA, FUJITSU. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

PHYTON INC, ChipProg-48 PROGRAMMER

CHipProg-48 to profesjonalny programator pamięci firmy Phyton Inc. Obsługuje 64,156 pamięci. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

ACHI IR-PRO-SC

ACHI IR-PRO-SC to profesjonalna stacja lutownicza dla układów BGA. Jest to stacja na podczerwień, która przeznaczona jest do napraw BGA. Stacja jest połączona z komputerem i wszystkie procesy lutowania kontrolowane są przez komputer. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

OSCYLOSKOP INSTEK GDS-1102A

Oscyloskop INSTEK GDS-1102A to bardzo pomocne urządzenie w celu naprawy elektroniki w dyskach twardych. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.

HDRC PLATTER EXCHANGER TOOLS

HDRC Platter Exchanger Tools to niezbędne urządzenie przeznaczone do przekładania talerzy z uszkodzonego dysku do sprawnego. Bez tego urządzenia przełożenie więcej niż 1 talerz staje się niemożliwe ponieważ wystarczy 0,01 mm przesunięcia jednego talerza względem drugiego i wszystkie dane zostaną bezpowrotnie utracone. Firma ELEKTRO-PCAL używa tylko profesjonalne produkty w celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności w przywracaniu danych z uszkodzonych nośników.